badanie geotechniczne gruntu lubelskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Witamy Państwa na domenie należącej do firmy, która specjalizuje się w przeprowadzaniu badań geotechnicznych gruntów. Współpracujemy z klientami biznesowymi i prywatnymi - badamy podłoża dedykowane pod inwestycje komercyjne oraz prywatne. Szukają Państwo specjalistów, którzy zdają sobie sprawę z tego, w jaki sposób wykonywać badania geotechniczne gruntów? Jeśli tak - znakomicie się składa - nasza jednostka badawcza oferuje usługi przeprowadzenia badań geotechnicznych gruntów również dla Klientów biznesowych, jak oraz biur inżynieryjnych a też odbiorców prywatnych. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz ekwipunkiem, który umożliwia nam dokładną analizę geotechniczną gruntów.

To naturalne, że dzięki przeprowadzeniu badań geotechnicznych, są w stanie Państwo uniknąć wielu nieprzyjemności związanych z budową budynku i jego dalszą eksploatacją. Proponowane badania dogłębnie określają warunki gruntowo wodne. Brak przeprowadzenia dobrych badań może spowodować błędne dobranie fundamentu do gruntu, co może skutkować nieodwracalnymi, poważnymi uszkodzeniami gotowej budowli. Aby ustrzec się pękania murów zbudowanego obiektu, zawaleń, zapadania się budynków w grunt - zamów opinię geotechniczną przed rozpoczęciem budowy.

Badania geotechniczne gruntów nie kończą się jedynie na analizie warunków gruntowo wodnych. W ogromnej ofercie odnajdą Państwo też wykonanie testów zagęszczania gruntu za pomocą sondy oraz płyty dynamicznej lub ewentualnie metodą Proctora. Dysponujemy również możliwością badania gruntów za pomocą sond statycznych CPT i CPTU a także przeprowadzamy badania zagęszczenia nasypów, podsypek i zasypek. Jako fachowcy specjalizujący się w badaniu gruntu, naszym Konsumentom oferujemy też badania nośności podłoża gruntowego. Tego typu analizy wykonujemy za pomocą płyt sztywnych VSS. To właśnie dzięki temu możemy określić moduł pierwotnego oraz wtórnego odkształcenia podłoża.