badanie geotechniczne gruntu pomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Ciekawi Państwa geotechniczne badanie gruntu w aspekcie zagęszczenia gruntu, badania w skomplikowanych warunkach gruntowych lub także badanie nośności podłoża? Potrzebujecie lub pragniecie przeprowadzić takie badanie, by upewnić się, że na konkretnym terenie może powstać planowana przez Was inwestycja komercyjna czy też modernizacja już istniejącego budynku? Nie ma przesłania, czy jesteście Państwo konsumentami prywatnymi czy reprezentujecie jednostkę gospodarczą, na przykład biuro projektowe - stworzona przez nas oferta skierowana jest właściwie dla każdego.

Nasza oferta obejmuje badania wykonywane różnorodnymi metodami, a do badań wykorzystujemy wyspecjalizowane sprzęty, które dostosowujemy do potrzeb. Nie ma dla nas zadań nie do wykonania - jesteśmy w stanie uskutecznić badania nawet w bardzo ciężkich warunkach gruntowych.

Do wykonywania badań używamy wyspecjalizowany sprzęt, współczesne oprzyrządowanie takie jak:

  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU

Stosowana metoda zależy od warunków gruntowych i od pragnień kontrahenta. Jako profesjonaliści, którzy pracują w branży już od niezmiernie wielu lat jesteśmy w stanie zapewnić Państwa o wysokiej jakości naszych usług oraz ich prawidłowości. Posiadamy świadomość, jak prawidłowe wykonanie badania jest ważne - cel badania geotechnicznego, jest oczywisty. Określenie wymogów gruntowych oraz wodnych ma kluczowe znaczenie - nieprawidłowe dobranie podłoży może bowiem owocować ich zapadaniem się lub też pękaniem ścian czy zapadaniem się podłoży, a to skutki nieodwracalne oraz nadzwyczaj niebezpieczne.

Zachęcamy wobec tego do skorzystania z naszych profesjonalnych usług, zapoznania się z nimi i kontaktu w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.