badanie geotechniczne gruntu łódzkie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Jeśli jesteście Państwo oczywiście na etapie poszukiwania firmy, jakie oferuje szczególne badania w zakresie gruntu pod inwestycje komercyjne jak i oczywiście prywatne, to nie musicie wypatrywać dalej, ponieważ trafiliście najporządniej jak jedynie było to dopuszczalne. Nasza firma specjalizuje się w badaniu gruntu nowoczesnymi metodami, proponując badania nie jedynie pod konstrukcję obiektów, jednakowoż oraz biorąc pod uwagę ich modernizację. Do kooperacji zachęcamy wszystkich - klientów indywidualnych jak i biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, jacy potrzebują profesjonalnej i rzetelnej opinii dotyczącej gruntu. Badania które znajdują się w naszej ogromnej ofercie wykonywane są przy wsparciu specjalistycznych sprzętów.

Oto przykładowe szczegóły składowe naszej oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy użyciu sondy dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w skomplikowanych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy pomocy sztywnej płyty VSS, żeby wyznaczyć pierwotny oraz wtórny moduł deformacji gruntu.

Geotechniczne badanie podłoża jest niebezużyteczne, bo określa warunki gruntowo wodne. Jeżeli okaże się, że na przykład podłoża zostały nieodpowiednio dobrane pod względem gruntu, na którym planuje się inwestycje, efekty mogą być nie tylko nieodwracalne, lecz przede wszystkim niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia ścian czy też zapadanie się podłoży. Żeby temu zapobiec potrzebne jest zamówienie opinii geotechnicznej gruntu.

Zachęcamy do skorzystania właśnie z należącej do nas oferty - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem.