badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Bieżący rynek budowniczy rządzi się konkretnymi rozporządzeniami - niesłychanie trudno jest wyobrazić sobie jego działanie bez przeprowadzania tak ważnych w tej branży badań geotechnicznych, których celem jest przede wszystkim sprawdzenie warunków gruntowych. Badania te upewniają konsumentów, czy rzeczowy obszar stwarza możliwości zrealizowania zaplanowanej inwestycji bądź też przebudowy czy również konieczne będą ponadprogramowe prace. Jako eksperci w swojej dyscyplinie, którzy funkcjonują na rynku geologicznym od bardzo wielu lat jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość i dobrze wykonane zadania.

Oferujemy geotechniczne badanie gruntu, jakie przeznaczone jest zarówno pod inwestycje komercyjne, jak i pod inwestycje prywatne takie jak choćby budowa domów jednorodzinnych. Prowadzona przez nas propozycja jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak oraz kontrahenci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu szczegółowo określa warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wprost katastrofalny w skutkach - są w stanie pojawić się na przykład niezamienne efekty, jakie wywołują niebezpieczeństwo dla osób korzystających z budynku. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie zagraża, czy nie pojawi się możliwość pękania ścian czy też zapadnięcia się fundamentów należałoby złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Badania jakie oferujemy przeprowadzane są wyłącznie poprzez korzystanie ze specjalistycznych urządzeń - korzystamy między innymi z sond dynamicznych, płyt dynamicznych oraz metody Proctora. Jeśli następuje taka potrzeba i warunki gruntowe są skomplikowane, stosujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU. W opisującej nas ogromnej ofercie znajdują się także badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego deformowania gruntu.