badanie geotechniczne gruntu zachodniopomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

W związku z pełny czas rosnącym zainteresowaniem w aspekcie jakim są geotechniczne badania gruntu, jako, że usługa ta jest coraz to bardziej lubiana oraz przydatna, chcemy przedstawić Państwu wyspecjalizowaną ofertę opisującej nas firmy. Na rynku geologicznym działamy już od bardzo wielu lat, zdobywając potrzebne doświadczenie, posiadając właściwe kwalifikacje i proponując usługi najwyższej jakości.

Firma proponuje badanie geotechniczne gruntu pod inwestycje handlowe jak również pod inwestycje prywatne, takie jak na przykład konstrukcja domów jednorodzinnych. Ofertę adresujemy do kontrahentów indywidualnych, biznesowych i biur projektowych. Badanie geotechniczne gruntu jest wymagane, bowiem określa warunki gruntowe oraz wodne. Niedobre dobranie podłoży do gruntu, na jakim planowana jest inwestycja budownicza może owocować niezamiennymi, poważnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. Takiej sytuacji można w niezwykle prosty sposób zapobiec - wystarczy wyłącznie zrealizować opinię geotechniczną gruntu, jaką zdołacie Państwo zamówić właśnie u nas. Zapewniamy, że zostanie ona wykonana niesłychanie szczegółowo oraz kompetentnie

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia gruntu sondą dynamiczną i płytą dynamiczną i metodą Proctora
  • w przypadku trudnych warunków gruntowych, stosujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • stosujemy też badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.

Jesteśmy zawodowcami, którym możecie Państwo uwierzyć - zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą należącej do nas firmy oraz kontaktu. Nasi fachowcy wyczekują na Państwa zgłoszenia oraz zapytania.