badanie geotechniczne gruntu mazowieckie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Jesteście Państwo właśnie na etapie planowania inwestycji handlowej oraz poszukiwania firmy, jaka pomoże Wam w kwestii wykonania specjalistycznych badań gruntu? A może jesteście oczywiście na etapie planowania budowy wymarzonego domu oraz potrzebujecie zawodowców, którzy sprawdzą, czy na Waszym gruncie może powstać obiekt wedle wyznaczonego projektu? Wobec tego faktycznie nie mogliście Państwo trafić przyzwoiciej, albowiem nasza firma zajmuje się wykonywanie specjalistycznych badań gruntowych, zarówno dla konsumentów firmowych jak i prywatnych. Gwarantujemy, że geotechniczne badanie gruntu w naszym wykonaniu to najwyższa jakość, fachowość i niesłychanie korzystna cena.

Proponujemy badania geotechniczne również z przeznaczeniem pod inwestycje komercyjne jak oraz prywatne, takie jak na przykład konstrukcja mieszkania. Prowadzona przez nas propozycja jest zatem skierowana do klientów prywatnych jak i firm czy biur projektowych. Celem badania geotechnicznego, jakie określa warunki wodne oraz gruntowe jest stwierdzenie, czy na rzeczowym obszarze można przeprowadzić zamyślone zmiany bądź też inwestycję i czy fundamenty zostały właściwie dobrane. W przeciwnym wypadku jest ryzyko pojawienia się nieodwracalnych defektów takich jak pękanie ścian lub również zapadanie się fundamentów. Wykonując, a raczej zamawiając ukończenie specjalistycznej opinii geotechnicznej można tego w prosty sposób uniknąć.

Nasza oferta obejmuje:

  • badania zagęszczenia gruntu poprzez sondę dynamiczną, płytę dynamiczną jak i metodą Proctora
  • badania zagęszczenia gruntu sondowaniem statycznym CPT i CPTU (w wypadku trudnych warunków)
  • badania nośności podłoża gruntowego sztywną płytą VSS

Zachęcamy do zaznajomienia się z kompletną propozycją naszej firmy oraz kontaktu w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości. Nasi specjaliści oczekują na Państwa zgłoszenia.