badanie geotechniczne gruntu podlaskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Jest wiele usług w dziedzinie budowlanej, które są coraz bardziej cenione i wymagane - jedną z nich jest bezsprzecznie geotechniczne badanie gruntu. Kluczowym szczegółem takiego badania jest niemniej jednak fakt, żeby wykonywały go właściwe osoby - aby byli to fachowcy znajdujący się na swoim miejscu, którzy na dodatek korzystają z odpowiednich narzędzi oraz umieją dostosować je do konkretnego przypadku. Proponowane przez naszych znawców usługi są przeznaczone do każdego sektora - zarówno do osób prywatnych jak oraz naturalnie korporacji, w tym na przykład biur projektowych. Opisywana propozycja obejmuje badania zarówno pod inwestycje handlowe jak i prywatne, na przykład tak atrakcyjne ostatnimi czasy konstruowanie domów.

Geotechniczne badanie podłoża to proceder bardzo przydatny, bo definiuje on warunki wodne oraz gruntowe. To działanie wymagane, jakiego celem jest sprawdzenie, czy na rzeczowym obszarze ma prawo powstać organizowana inwestycja bądź zmiany, modernizacje budynku. Niewłaściwe dopasowanie fundamentów z powodu niewykonania porządnego badania gruntu może skutkować znacznymi następstwami, na przykład nieodwracalnymi i istotnymi uszkodzeniami konstrukcji. W grę wkracza na przykład pękanie ścian czy zapadanie się fundamentów.

Badania które przeprowadzamy są różne, a do ich wykonania użytkujemy jedynie wyspecjalizowane i poprawne urządzenia. Eksperci zatrudnieni w należącej do nas jednostce gospodarczej to fachowcy z doświadczeniem, który najlepiej zdają sobie sprawę z tego jak zrealizować swoje zadanie.

Do badania gruntu użytkujemy następujące urządzenia:

  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU
  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora

Realizujemy badania zagęszczenia gruntu, badania w skomplikowanych warunkach oraz badania nośności podłoża. Zapraszamy do kontaktu!