badanie geotechniczne gruntu lubuskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Serdecznie witamy Państwa na domenie internetowej należącej do firmy, która specjalizuje się w przeprowadzaniu testów geotechnicznych gruntów. Współpracujemy z kontrahentami biznesowymi oraz prywatnymi - badamy podłoża dedykowane pod inwestycje handlowe oraz prywatne. Wyszukują Państwo profesjonalistów, jacy zdają sobie sprawę z tego, w jaki sposób wykonywać badania geotechniczne gruntów? Jeżeli tak - gruntownie się składa - stworzona przez nas jednostka badawcza oferuje usługi przeprowadzenia badań geotechnicznych gruntów zarówno dla Konsumentów biznesowych, jak i biur projektowych a też odbiorców prywatnych. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i sprzętem, który umożliwia nam dogłębną analizę geotechniczną gruntów.

To naturalne, że dzięki przeprowadzeniu badań geotechnicznych, mogą Państwo uniknąć wielu nieprzyjemności połączonych z budową obiektu i jego dalszą eksploatacją. Proponowane badania gruntownie określają warunki gruntowo wodne. Brak przeprowadzenia właściwych badań ma okazję spowodować błędne dobranie fundamentu do gruntu, co ma okazję skutkować nieodwracalnymi, okazałymi uszkodzeniami gotowej budowli. Aby uniknąć pękania murów zbudowanego budynku, zawaleń, zapadania się budynków w grunt - zamów opinię geotechniczną przed nawiązaniem budowy.

Badania geotechniczne gruntów nie kończą się tylko na analizie warunków gruntowo wodnych. W ogromnej ofercie odnajdą Państwo też wykonanie testów zagęszczania gruntu za pomocą sondy i płyty dynamicznej lub też metodą Proctora. Dysponujemy także możliwością badania gruntów za pomocą sond statycznych CPT i CPTU a także realizujemy badania zagęszczenia nasypów, podsypek i zasypek. Jako eksperci specjalizujący się w badaniu gruntu, naszym Klientom proponujemy również badania nośności podłoża gruntowego. Tego typu analizy wykonujemy za pomocą płyt sztywnych VSS. Dzięki temu jesteśmy w stanie wskazać moduł pierwotnego i wtórnego odkształcenia podłoża.