badanie geotechniczne gruntu wielkopolskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Postanawiacie Państwo inwestycję komercyjną i szukacie firmy, jaka wykona specjalistyczne badanie gruntu? Planujecie właśnie budowę własnego pierwszego, wymarzonego, ukochanego domu, macie projekt, ale nie macie pewności, czy rzeczywiście ma okazję on powstać na ziemi jaka Was intryguje, w związku z czym potrzebujecie w tej kwestii fachowej pomocy? Toteż naprawdę nie mogliście Państwo trafić odpowiedniej, bowiem stworzona przez nas jednostka zajmuje się wykonywanie specjalistycznych badań gruntowych, zarówno dla konsumentów firmowych jak i prywatnych. Zapewniamy, że geotechniczne badanie gruntu w naszym wykonaniu to najwyższa jakość, fachowość oraz nadzwyczaj korzystna cena.

Proponujemy badania geotechniczne zarówno z przeznaczeniem pod inwestycje handlowe jak oraz prywatne, takie jak na przykład budowa mieszkania. Nasza oferta jest wobec tego skierowana do klientów prywatnych jak i korporacji czy biur projektowych. Celem badania geotechnicznego, jakie definiuje warunki wodne i gruntowe jest stwierdzenie, czy na praktycznym terenie można przeprowadzić zamierzone zmiany lub inwestycję oraz czy fundamenty pozostały prawidłowo dobrane. W przeciwnym wypadku istnieje niebezpieczeństwo pojawienia się nieodwracalnych uszkodzeń takich jak pękanie ścian czy także zapadanie się fundamentów. Wolno tego uniknąć zamawiając specjalistyczną opinię geotechniczną.

Nasza propozycja obejmuje:

  • badania zagęszczenia podłoża przez sondę dynamiczną, płytę dynamiczną jak oraz metodą Proctora
  • badania zagęszczenia gruntu sondowaniem statycznym CPT i CPTU (w przypadku trudnych warunków)
  • badania nośności podłoża gruntowego sztywną płytą VSS

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i kontaktu w razie jakichkolwiek pytań i niepewności. Pracujący w naszej firmie fachowcy oczekują na Państwa odzew.