badanie geotechniczne gruntu wielkopolskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Jesteście Państwo właśnie na etapie planowania inwestycji komercyjnej i poszukiwania jednostki gospodarczej, jaka pomoże Wam w kwestii wykonania specjalistycznych badań gruntu? A być może jesteście właśnie na etapie planowania budowy wymarzonego mieszkania oraz potrzebujecie speców, jacy sprawdzą, czy na Waszym gruncie ma okazję powstać obiekt według wskazanego projektu? Toteż naprawdę nie mogliście Państwo trafić poprawniej, albowiem stworzona przez nas jednostka absorbuje się wykonywanie specjalistycznych badań gruntowych, zarówno dla klientów firmowych jak i prywatnych. Zapewniamy, że geotechniczne badanie gruntu w naszym wykonaniu to najwyższa jakość, fachowość i niesłychanie idealna cena.

Proponujemy badania geotechniczne zarówno z przeznaczeniem pod inwestycje komercyjne jak i prywatne, takie jak na przykład konstrukcja mieszkania. Stworzona przez nas oferta jest wobec tego skierowana do klientów prywatnych jak i korporacji czy biur projektowych. Celem badania geotechnicznego, jakie formułuje warunki wodne oraz gruntowe jest stwierdzenie, lub na konkretnym obszarze wolno przeprowadzić zamyślone zmiany bądź inwestycję i czy fundamenty zostały przyzwoicie dobrane. W przeciwnym wypadku jest niebezpieczeństwo pojawienia się nieodwracalnych uszkodzeń takich jak pękanie ścian lub również zapadanie się fundamentów. Można tego uniknąć zamawiając specjalistyczną opinię geotechniczną.

Nasza oferta obejmuje:

  • badania zagęszczenia gruntu poprzez sondę dynamiczną, płytę dynamiczną jak i metodą Proctora
  • badania zagęszczenia gruntu sondowaniem statycznym CPT i CPTU (w przypadku trudnych warunków)
  • badania nośności podłoża gruntowego sztywną płytą VSS

Gorąco zapraszamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty, którą dla Was przygotowaliśmy oraz skorzystania z niej - jeżeli macie jakiekolwiek pytania zachęcamy też do kontaktu. Nasi fachowcy czekają na Państwa zgłoszenia.