badanie geotechniczne gruntu lubuskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Serdecznie witamy Państwa na witrynie internetowej należącej do firmy, która specjalizuje się w przeprowadzaniu testów geotechnicznych gruntów. Kooperujemy z konsumentami biznesowymi oraz prywatnymi - badamy podłoża dedykowane pod inwestycje handlowe i prywatne. Wyszukują Państwo zawodowców, którzy wiedzą, jak wykonywać badania geotechniczne gruntów? Jeżeli tak - świetnie się składa - nasza idealna jednostka badawcza proponuje usługi przeprowadzenia badań geotechnicznych gruntów zarówno dla Klientów biznesowych, jak i biur inżynieryjnych a również odbiorców prywatnych. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i sprzętem, który umożliwia nam dogłębną analizę geotechniczną gruntów.

To właśnie dzięki przeprowadzeniu badań geotechnicznych, mogą Państwo uniknąć wielu nieprzyjemności powiązanych z budową budynku oraz jego dalszą eksploatacją. Proponowane badania dokumentnie określają warunki gruntowo wodne. Brak przeprowadzenia dobrych badań może spowodować omylne dobranie fundamentu do gruntu, co może skutkować nieodwracalnymi, okazałymi uszkodzeniami gotowej konstrukcji. Żeby uniknąć pękania murów zbudowanego obiektu, zawaleń, zapadania się obiektów w grunt - zamów opinię geotechniczną przed zaczęciem budowy.

Badania geotechniczne gruntów nie kończą się wyłącznie na analizie warunków gruntowo wodnych. W szerokiej ofercie odnajdą Państwo też wykonanie testów zagęszczania gruntu za pomocą sondy i płyty dynamicznej lub też metodą Proctora. Dysponujemy również możliwością badania gruntów za pomocą sond statycznych CPT i CPTU a także realizujemy zamówienia na badania zagęszczenia nasypów, podsypek i zasypek. Jako profesjonaliści specjalizujący się w badaniu gruntu, stworzonym przez nas Konsumentom proponujemy także badania nośności podłoża gruntowego. Tego rodzaju analizy przeprowadzamy za pomocą płyt sztywnych VSS. Dzięki temu możemy określić moduł pierwotnego i wtórnego odkształcenia podłoża.