badanie geotechniczne gruntu opolskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Gorąco witamy Państwa na stronie internetowej należącej do firmy, która specjalizuje się w przeprowadzaniu testów geotechnicznych gruntów. Kooperujemy z kontrahentami biznesowymi i prywatnymi - badamy grunty dedykowane pod inwestycje handlowe i prywatne. Poszukują Państwo specjalistów, którzy zdają sobie sprawę z tego, w jaki sposób wykonywać badania geotechniczne gruntów? Jeżeli tak - perfekcyjnie się składa - stworzona przez nas jednostka badawcza proponuje profesjonalne usługi przeprowadzenia badań geotechnicznych gruntów zarówno dla Konsumentów biznesowych, jak i biur inżynieryjnych a też odbiorców prywatnych. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz ekwipunkiem, jaki umożliwia nam dokładną analizę geotechniczną gruntów.

To właśnie dzięki przeprowadzeniu badań geotechnicznych, są w stanie Państwo uniknąć wielu nieprzyjemności połączonych z budową obiektu i jego dalszą eksploatacją. Oferowane badania od początku do końca określają warunki gruntowo wodne. Brak przeprowadzenia słusznych badań ma okazję spowodować omylne dobranie fundamentu do gruntu, co może skutkować nieodwracalnymi, poważnymi defektami gotowej konstrukcji. Aby ustrzec się pękania ścian zbudowanego budynku, zawaleń, zapadania się budynków w grunt - zamów opinię geotechniczną przed zainicjowaniem budowy.

Badania geotechniczne gruntów nie kończą się jedynie na analizie warunków gruntowo wodnych. W ofercie znajdą Państwo również wykonanie testów zagęszczania gruntu za pomocą sondy i płyty dynamicznej bądź metodą Proctora. Dysponujemy również możliwością badania gruntów za pomocą sond statycznych CPT oraz CPTU a także przeprowadzamy badania zagęszczenia nasypów, podsypek i zasypek. Jako fachowcy specjalizujący się w badaniu gruntu, stworzonym przez nas Klientom proponujemy też badania nośności podłoża gruntowego. Tego rodzaju analizy przeprowadzamy za pomocą płyt sztywnych VSS. To właśnie dzięki temu możemy określić moduł pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.