badanie geotechniczne gruntu dolnośląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Witamy Państwa na domenie należącej do firmy, jaka specjalizuje się w przeprowadzaniu badań geotechnicznych gruntów. Kooperujemy z klientami biznesowymi i prywatnymi - badamy podłoża dedykowane pod inwestycje handlowe oraz prywatne. Wyszukują Państwo znawców, którzy wiedzą, w jaki sposób wykonywać badania geotechniczne gruntów? Jeżeli tak - nienagannie się składa - stworzona przez nas firma oferuje usługi przeprowadzenia badań geotechnicznych gruntów zarówno dla Konsumentów biznesowych, jak i biur projektowych a też odbiorców prywatnych. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i ekwipunkiem, jaki umożliwia nam dogłębną analizę geotechniczną gruntów.

Dzięki przeprowadzeniu badań geotechnicznych, są w stanie Państwo uniknąć wielu nieprzyjemności powiązanych z budową obiektu i jego dalszą eksploatacją. Oferowane badania szczegółowo określają warunki gruntowo wodne. Brak przeprowadzenia zgodnych badań ma prawo spowodować omylne dobranie fundamentu do gruntu, co może skutkować nieodwracalnymi, poważnymi defektami gotowej budowli. Żeby ustrzec się pękania murów zbudowanego budynku, zawaleń, zapadania się obiektów w grunt - zamów opinię geotechniczną przed zainicjowaniem budowy.

Badania geotechniczne gruntów nie kończą się tylko na analizie warunków gruntowo wodnych. W szerokiej ofercie znajdą Państwo także wykonanie testów zagęszczania gruntu za pomocą sondy oraz płyty dynamicznej bądź metodą Proctora. Dysponujemy też możliwością badania gruntów za pomocą sond statycznych CPT i CPTU a także realizujemy zamówienia na badania zagęszczenia nasypów, podsypek i zasypek. Jako profesjonaliści specjalizujący się w badaniu gruntu, stworzonym przez nas Konsumentom oferujemy również badania nośności podłoża gruntowego. Tego typu analizy przeprowadzamy za pomocą płyt sztywnych VSS. To naturalnie dzięki temu jesteśmy w stanie wskazać moduł pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.