badanie geotechniczne gruntu warmińsko-mazurskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu ma sens tylko w przypadku, kiedy tak właściwie przeprowadzane jest przez osoby z dobrymi kwalifikacjami, doświadczeniem oraz umiejętnościami, które zdobyte zostały przez lata doświadczeń. W opisującej nas firmie pracują zaledwie profesjonaliści w swoim fachu, którzy mogą zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi w zakresie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak też pod inwestycje handlowe. Z nasze oferty ma okazję skorzystać właściwie każdy, kto pożąda specjalistycznych badań geotechnicznych - ma prawo to być również figura prywatna jak i oczywiście firmy, wszystkich niezwykle gorąco zachęcamy.

Geotechniczne badanie gruntu to ogromnie znaczący proceder, jakiego celem jest określenie warunków gruntowych oraz wodnych. Jeśli okaże się, że fundamenty pozostały dobrane w nieodpowiedni sposób, ma prawo stwarzać to gigantyczne ryzyko pojawiania się nieodwracalnych defektów, które w efekcie mogą stać się nawet niebezpieczne dla użytkowników obiektu. Ma prawo dojść na przykład do pęknięcia ścian lub zapadnięcia się fundamentów - żeby tak się nie stało warto zamówić opinię geotechniczną gruntu. Wszystkie przeprowadzane przez nas badania są wykonywane wyłącznie z zastosowaniem niezmiernie specjalistycznych, wysokiej jakości, doświadczonych urządzeń, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża czy badanie w skomplikowanych warunkach gruntowych.

Przyrządy z jakich korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU
  • sztywna płyta VSS

Do jakiegokolwiek zadania przystępujemy z należytą dokładnością - jako obeznani fachowcy wiemy, jak nadzwyczaj istotna jest jakość. Możecie nam Państwo zaufać.