badanie geotechniczne gruntu warmińsko-mazurskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu to profesjonalna usługa coraz bardziej potrzebna, można ogłosić, że niezbędna, jednak ma ona sens wyłącznie kiedy jest przeprowadzana przez zawodowców w swojej dyscyplinie i osoby posiadające doświadczenie, wiedzę i wymagane ku temu urządzenia. W należącej do nas jednostce gospodarczej pracują zaledwie specjaliści w swoim fachu, jacy są w stanie zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi w aspekcie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak także pod inwestycje komercyjne. Stworzona przez nas oferta skierowana jest zatem dla każdego - zarówno dla ludzi prywatnych jak oraz korporacji czy biur inżynieryjnych lub urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to bardzo ważny proceder, którego celem jest zdefiniowanie warunków gruntowych i wodnych. W związku z powyższym, jest znaczące ryzyko, że jeżeli fundamenty, jakie mają powstać na konkretnym gruncie pozostaną względem niego niewłaściwie dobrane, pojawią się nieodwracalne efekty, nawet w postaci uszkodzeń konstrukcji. Ma prawo dojść na przykład do pęknięcia ścian bądź zapadnięcia się fundamentów - żeby tak się nie stało należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu. Wszystkie przeprowadzane przez nas badania są wykonywane wyłącznie z zastosowaniem niezmiernie specjalistycznych, wysokiej jakości, kompetentnych urządzeń, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża lub badanie w trudnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z jakich korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS

Do każdego zadania podchodzimy z należytą starannością - jako profesjonalni fachowcy wiemy, jak nadzwyczaj istotna jest jakość. Możecie nam Państwo uwierzyć.