badanie geotechniczne gruntu warmińsko-mazurskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu to usługa coraz bardziej potrzebna, wolno oznajmić, że niebezużyteczna, jednak ma ona sens wyłącznie kiedy jest przeprowadzana przez ekspertów w swojej dyscyplinie oraz osoby posiadające doświadczenie, wiedzę oraz wymagane ku temu urządzenia. W naszej firmie pracują zaledwie profesjonaliści w swoim fachu, jacy są w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi w zakresie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak także pod inwestycje komercyjne. Z nasze oferty może skorzystać właściwie każdy, kto pragnie specjalistycznych badań geotechnicznych - ma okazję to być zarówno postać prywatna jak i oczywiście firmy, wszystkich bardzo gorąco zachęcamy.

Geotechniczne badanie gruntu to niesłychanie istotny proceder, którego celem jest zdefiniowanie warunków gruntowych i hydrologicznych. Jeżeli okaże się, że fundamenty pozostały dobrane w niedostateczny sposób, może stwarzać to gigantyczne niebezpieczeństwo pojawiania się nieodwracalnych uszkodzeń, jakie w efekcie mogą stać się nawet niebezpieczne dla użytkowników obiektu. Ma prawo dojść na przykład do pęknięcia ścian albo zapadnięcia się fundamentów - by tak się nie stało warto złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu. Badania geotechniczne gruntu wykonujemy przy wsparciu specjalistycznych urządzeń, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża czy badanie w karkołomnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z których korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS

Każde zadanie jakie jest nam powierzane wykonujemy w głównej mierze z ogromna starannością - to ważne, albowiem jakość w przypadku tego typu, jak oraz pewnie wielu innych usług ma koronne znaczenie.