badanie geotechniczne gruntu warmińsko-mazurskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Geotechniczne badanie gruntu to usługa coraz to bardziej pomocna, wolno oznajmić, że niebezużyteczna, jednakże ma ona sens wyłącznie kiedy jest przeprowadzana przez profesjonalistów w swojej dziedzinie i osoby posiadające doświadczenie, wiedzę i niezbędne ku temu urządzenia. W należącej do nas jednostce gospodarczej pracują wyłącznie specjaliści w swoim fachu, którzy są w stanie zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi w aspekcie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak także pod inwestycje handlowe. Prowadzona przez nas propozycja skierowana jest wobec tego dla każdego - zarówno dla osób prywatnych jak oraz korporacji czy biur projektowych albo urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to niezwykle istotny proceder, jakiego celem jest wyznaczenie warunków gruntowych oraz wodnych. Jeżeli okaże się, że fundamenty zostały dobrane w nieodpowiedni sposób, ma prawo stwarzać to gigantyczne niebezpieczeństwo pojawiania się nieodwracalnych defektów, jakie w efekcie mogą stać się nawet niebezpieczne dla użytkowników obiektu. Ma prawo dojść na przykład do pęknięcia ścian czy też zapadnięcia się fundamentów - aby tak się nie stało należałoby złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu. Badania geotechniczne gruntu wykonujemy przy wsparciu specjalistycznych urządzeń, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża lub badanie w karkołomnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z jakich korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS

Do każdego zadania przystępujemy z należytą dokładnością - jako doświadczeni fachowcy wiemy, jak nadzwyczaj ważna jest jakość. Możecie nam Państwo uwierzyć.