badanie geotechniczne gruntu warmińsko-mazurskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu ma sens jedynie w przypadku, kiedy tak właściwie przeprowadzane jest przez osoby z trafnymi kwalifikacjami, doświadczeniem i umiejętnościami, jakie zdobyte pozostały przez lata doświadczeń. W naszej jednostce gospodarczej pracują wyłącznie zawodowcy w swoim fachu, jacy są w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi w zakresie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak również pod inwestycje komercyjne. Prowadzona przez nas oferta skierowana jest wobec tego dla każdego - również dla osób prywatnych jak oraz firm czy biur projektowych czy też urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to niezmiernie istotny proceder, jakiego celem jest zdefiniowanie warunków gruntowych i wodnych. W związku z powyższym, istnieje znaczące niebezpieczeństwo, że jeżeli fundamenty, jakie mają powstać na rzeczowym gruncie pozostaną względem niego nietrafnie dobrane, pojawią się nieodwracalne efekty, nawet w postaci defektów konstrukcji. Ma prawo dojść na przykład do pęknięcia ścian albo zapadnięcia się fundamentów - aby tak się nie stało należałoby złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu. Badania geotechniczne gruntu robimy przy pomocy specjalistycznych sprzętów, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża czy badanie w skomplikowanych warunkach gruntowych.

Przyrządy z jakich korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS

Każde zadanie jakie jest nam powierzane wykonujemy w głównej mierze z duża starannością - to istotne, bowiem jakość w wypadku tego rodzaju, jak oraz pewnie wielu innych usług ma koronne znaczenie.