badanie geotechniczne gruntu kujawsko-pomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Badanie geotechniczne gruntu to usługa, bez której trudno wyobrazić sobie bieżący rynek budowlany - badania prowadzone są odpowiednio bez ustanku, są wymagane w celu wyznaczenia stanu podłoża oraz jego możliwości. Badania te upewniają konsumentów, czy konkretny teren stwarza możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji bądź przebudowy czy też potrzebne będą ponadprogramowe prace. Jako specjalistyczna firma oferująca usługi geotechniczne od wielu lat, jakiej działalność poparta jest doświadczeniem, kwalifikacjami i zdają sobie sprawę z tego jesteśmy w stanie zagwarantować Państwa, że będą to profesjonalne usługi najwyższej jakości.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, które przeznaczone jest również pod inwestycje komercyjne, jak oraz pod inwestycje prywatne takie jak chociażby budowa domów jednorodzinnych. Nasza oferta skierowana jest wobec tego zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych oraz biur projektowych.

Badania geotechniczne gruntu gruntownie określa warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wprost katastrofalny w skutkach - są w stanie pojawić się na przykład niezamienne wyniki, które powodują niebezpieczeństwo dla ludzi korzystających z obiektu. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie grozi, czy nie pojawi się możliwość pękania ścian bądź zapadnięcia się fundamentów należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu.

Badania jakie oferujemy przeprowadzane są wyłącznie przez korzystanie ze specjalistycznych urządzeń - korzystamy pomiędzy innymi z sond dynamicznych, płyt dynamicznych i metody Proctora. Jeżeli następuje taka potrzeba i warunki gruntowe są skomplikowane, użytkujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU. W naszej szerokiej ofercie znajdują się także badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.