badanie geotechniczne gruntu kujawsko-pomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Badanie geotechniczne podłoża to profesjonalna usługa, bez jakiej trudno wyobrazić sobie aktualny rynek budowniczy - badania przeprowadzane są właściwie bezustannie, są potrzebne w celu wskazania stanu podłoża oraz jego możliwości. Badania te upewniają klientów, czy rzeczowy obszar kreuje możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji bądź przebudowy czy też konieczne będą ponadprogramowe prace. Jako specjalistyczna jednostka proponująca usługi geotechniczne od wielu lat, jakiej aktywność poparta jest doświadczeniem, umiejętnościami oraz zdają sobie sprawę z tego jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, że będą to profesjonalne usługi najlepszej jakości.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, jakie przekazane jest również pod inwestycje komercyjne, jak oraz pod inwestycje prywatne takie jak choćby konstrukcja domów jednorodzinnych. Stworzona przez nas propozycja jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak i klienci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu gruntownie definiuje warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wprost katastrofalny w skutkach - są w stanie pojawić się na przykład niezamienne efekty, które wywołują niebezpieczeństwo dla osób korzystających z budynku. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie zagraża, lub nie pojawi się szansa pękania ścian lub zapadnięcia się fundamentów należałoby złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Badania jakie proponujemy przeprowadzane są wyłącznie przez korzystanie ze specjalistycznych urządzeń - korzystamy między innymi z sond dynamicznych, płyt dynamicznych i metody Proctora. Jeśli zachodzi taka potrzeba oraz warunki gruntowe są skomplikowane, używamy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU. W należącej do nas ogromnej ofercie znajdują się również badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego deformowania gruntu.