badanie geotechniczne gruntu kujawsko-pomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Badanie geotechniczne gruntu to profesjonalna usługa, bez jakiej trudno wyobrazić sobie bieżący rynek budowniczy - badania przeprowadzane są właściwie bezustannie, są niezbędne w celu wyznaczenia stanu podłoża oraz jego możliwości. Badania te upewniają kontrahentów, czy konkretny obszar kreuje możliwości zrealizowania zaplanowanej inwestycji lub przebudowy lub też nieodzowne będą pomocnicze prace. Jako specjalistyczna jednostka proponująca usługi geotechniczne od wielu lat, jakiej działalność poparta jest doświadczeniem, umiejętnościami oraz wiedzą jesteśmy w stanie zagwarantować Państwa, że będą to profesjonalne usługi najwyższej jakości.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, które przeznaczone jest zarówno pod inwestycje komercyjne, jak i pod inwestycje prywatne takie jak chociażby konstrukcja domów jednorodzinnych. Prowadzona przez nas oferta jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak oraz konsumenci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu gruntownie definiuje warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wprost katastrofalny w skutkach - są w stanie pojawić się na przykład niezamienne rezultaty, jakie powodują niebezpieczeństwo dla osób korzystających z budynku. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie grozi, lub nie pojawi się możliwość pękania ścian czy też zapadnięcia się fundamentów warto zamówić opinię geotechniczną gruntu.

Nasze badania przeprowadzane są za pośrednictwem specjalistycznych sond dynamicznych, płyt dynamicznych i metody Proctora. Jeśli następuje taka potrzeba oraz warunki gruntowe są trudne, wykorzystujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU. W opisującej nas szerokiej ofercie znajdują się też badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego i wtórnego deformowania gruntu.