badanie geotechniczne gruntu kujawsko-pomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Badanie geotechniczne podłoża to usługa, bez jakiej trudno wyobrazić sobie aktualny rynek budowlany - badania prowadzone są odpowiednio bezustannie, są potrzebne w celu wyznaczenia stanu podłoża i jego możliwości. Badania te upewniają konsumentów, czy konkretny obszar kreuje możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji lub też przebudowy lub też konieczne będą poboczne prace. Jako specjalistyczna jednostka oferująca usługi geotechniczne od wielu lat, jakiej działalność poparta jest doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą możemy zagwarantować Państwa, że będą to usługi najwyższej jakości.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, jakie przeznaczone jest również pod inwestycje komercyjne, jak i pod inwestycje osobiste takie jak choćby konstrukcja domów jednorodzinnych. Stworzona przez nas propozycja skierowana jest wobec tego zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych i biur projektowych.

Badania geotechniczne gruntu szczegółowo definiuje warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wprost katastrofalny w skutkach - mogą pojawić się na przykład niezamienne wyniki, które wywołują niebezpieczeństwo dla osób korzystających z budynku. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie grozi, lub nie pojawi się możliwość pękania ścian bądź zapadnięcia się fundamentów warto zamówić opinię geotechniczną gruntu.

Badania jakie oferujemy przeprowadzane są wyłącznie poprzez korzystanie ze specjalistycznych urządzeń - korzystamy między innymi z sond dynamicznych, płyt dynamicznych i metody Proctora. Jeśli następuje taka potrzeba oraz warunki gruntowe są skomplikowane, stosujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU. W opisującej nas ogromnej ofercie znajdują się także badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego oraz wtórnego odkształcenia gruntu.