badanie geotechniczne gruntu pomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Ciekawi Państwa geotechniczne badanie podłoża w aspekcie zagęszczenia gruntu, badania w skomplikowanych warunkach gruntowych czy również badanie nośności podłoża? Macie zamiar albo najzwyczajniej w świecie musicie uskutecznić takie badanie by posiadać stuprocentową pewność, że planowana przez Was inwestycja lub modernizacja już egzystującego obiektu rzeczywiście ma prawo pozostać tu dokonana? Nie ma przesłania, czy jesteście Państwo konsumentami prywatnymi czy reprezentujecie jednostkę, na przykład biuro projektowe - stworzona przez nas oferta skierowana jest właściwie dla każdego.

Proponujemy odpowiednie badanie gruntu różnymi metodami - zajmujemy się badaniem zagęszczenia oraz nośności gruntu. Nie ma dla nas zadań nie do wykonania - jesteśmy w stanie uskutecznić badania nawet w niezwykle zawiłych warunkach gruntowych.

Do wykonywania badań używamy wyspecjalizowany sprzęt, nowoczesne oprzyrządowanie takie jak:

  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU

Metoda, którą stosujemy jest dopasowywana do warunków gruntu albo pragnień klienta - nasi specjaliści najpoprawniej zdają sobie sprawę z tego jak zrealizować konkretne zadanie. Jako specjaliści, jacy pracują w branży już od bardzo wielu lat możemy zagwarantować Państwa o wysokiej jakości naszych usług oraz ich prawidłowości. Posiadamy świadomość, jak zgodne wykonanie badania jest ważne - cel badania geotechnicznego, jest oczywisty. Wyznaczenie wymogów gruntowych i wodnych ma koronne znaczenie - nieprawidłowe dobranie podłoży ma prawo bo owocować ich zapadaniem się czy też pękaniem ścian czy zapadaniem się podłoży, a to skutki nieodwracalne i nadzwyczaj niebezpieczne.

Zachęcamy wobec tego do skorzystania z naszych usług, zapoznania się z nimi oraz kontaktu w razie jakichkolwiek pytań czy niepewności.