badanie geotechniczne gruntu pomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Interesuje Państwa geotechniczne badanie podłoża w aspekcie zagęszczenia gruntu, badania w trudnych warunkach gruntowych lub także badanie nośności podłoża? Potrzebujecie bądź też pragniecie uskutecznić takie badanie, aby upewnić się, że na wskazanym terenie ma prawo powstać planowana przez Was inwestycja handlowa czy też modernizacja już istniejącego obiektu? Dla nas nie ma najmniejszego znaczenia, czy jesteście Państwo postaciami, które posiadają jednostkę lub jednak klasyfikujecie się jako kontrahenci prywatni - nasze usługi są przeznaczone dla każdego, kto pragnie z nich skorzystać.

Oferujemy porządne badanie gruntu rozmaitymi metodami - zajmujemy się badaniem zagęszczenia i nośności gruntu. Poradzimy sobie nawet w nadzwyczaj trudnych warunkach gruntowych.

By wykonać badania gruntowe, posiłkujemy się posiadanymi przez nas dzisiejszymi sprzętami, takimi jak:

  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU

Metoda, którą użytkujemy jest przystosowywana do warunków gruntu albo wymogów konsumenta - nasi specjaliści najpoprawniej wiedzą jak wykonać konkretne zadanie. Jako specjaliści, jacy funkcjonują w branży już od niezmiernie wielu lat możemy zagwarantować Państwa o wysokiej jakości wyświadczanych przez naszą firmę usług oraz ich prawidłowości. Mamy świadomość, jak zgodne wykonanie badania jest istotne - cel badania geotechnicznego, jest jasny. Wyznaczenie wymogów gruntowych i wodnych ma główne znaczenie - nieprawidłowe dopasowanie fundamentów może bowiem owocować ich zapadaniem się bądź też pękaniem ścian czy zapadaniem się fundamentów, a to skutki nieodwracalne oraz niezmiernie niebezpieczne.

Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych profesjonalnych usług, zapoznania się z nimi i kontaktu w razie jakichkolwiek pytań czy niepewności.