badanie geotechniczne gruntu pomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Interesuje Państwa geotechniczne badanie podłoża w zakresie zagęszczenia gruntu, badania w trudnych warunkach gruntowych lub też badanie nośności podłoża? Potrzebujecie czy też pragniecie przeprowadzić takie badanie, żeby upewnić się, że na konkretnym obszarze ma prawo powstać planowana przez Was inwestycja komercyjna czy też modernizacja już istniejącego budynku? Nie ma przesłania, czy jesteście Państwo kontrahentami prywatnymi czy reprezentujecie jednostkę gospodarczą, na przykład biuro projektowe - nasza oferta skierowana jest odpowiednio dla każdego.

Nasza oferta mieści badania wykonywane różnorodnymi metodami, a do badań użytkujemy wyspecjalizowane oprzyrządowania, które przystosowujemy do wymogów. Nie ma dla nas zadań nie do wykonania - jesteśmy w stanie uskutecznić badania nawet w nadzwyczaj zawiłych warunkach gruntowych.

Do wykonywania badań użytkujemy wyspecjalizowany sprzęt, nowoczesne oprzyrządowanie takie jak:

  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU

Metoda, jaką wykorzystujemy jest dostosowywana do warunków gruntu albo wymogów klienta - nasi profesjonaliści najpoprawniej zdają sobie sprawę z tego jak zrealizować konkretne zadanie. Jako fachowcy, jacy pracują w branży już od wybitnie wielu lat jesteśmy w stanie zagwarantować Państwa o wysokiej jakości naszych usług i ich prawidłowości. Posiadamy świadomość, jak zgodne wykonanie badania jest ważne - cel badania geotechnicznego, jest jasny. Określenie warunków gruntowych oraz wodnych ma koronne znaczenie - nieprawidłowe dopasowanie podłoży może bo owocować ich zapadaniem się lub ewentualnie pękaniem ścian czy zapadaniem się podłoży, a to skutki nieodwracalne i niesłychanie niebezpieczne.

Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych profesjonalnych usług, zaznajomienia się z nimi oraz kontaktu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.