badanie geotechniczne gruntu pomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Interesuje Państwa geotechniczne badanie gruntu w zakresie zagęszczenia gruntu, badania w skomplikowanych warunkach gruntowych lub również badanie nośności podłoża? Potrzebujecie lub chcecie uskutecznić takie badanie, żeby upewnić się, że na wskazanym terenie ma okazję powstać planowana przez Was inwestycja komercyjna bądź modernizacja już istniejącego budynku? Nie ma znaczenia, czy jesteście Państwo konsumentami prywatnymi czy reprezentujecie firmę, na przykład biuro projektowe - nasza oferta skierowana jest właściwie dla każdego.

Nasza propozycja mieści badania wykonywane rozmaitymi metodami, a do badań użytkujemy wyspecjalizowane wyposażenia, które dostosowujemy do potrzeb. Poradzimy sobie nawet w niesłychanie trudnych warunkach gruntowych.

By wykonać badania gruntowe, posiłkujemy się posiadanymi przez nas współczesnymi sprzętami, takimi jak:

  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU

Stosowana metoda zależy od warunków gruntowych oraz od potrzeb klienta. Jako specjaliści, którzy funkcjonują w branży już od bardzo wielu lat możemy zapewnić Państwa o wysokiej jakości wyświadczanych przez naszą firmę usług i ich prawidłowości. Mamy świadomość, jak prawidłowe wykonanie badania jest istotne - cel badania geotechnicznego, jest oczywisty. Wyznaczenie wymogów gruntowych oraz wodnych ma główne znaczenie - nieprawidłowe dopasowanie fundamentów ma okazję bowiem owocować ich zapadaniem się lub też pękaniem ścian czy zapadaniem się fundamentów, a to efekty nieodwracalne i wybitnie niebezpieczne.

Gorąco zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty, jaką przygotowaliśmy dl Państwa i kontaktu jeśli macie jakiekolwiek zapytania bądź niepewności.