badanie geotechniczne gruntu pomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Interesuje Państwa geotechniczne badanie gruntu w aspekcie zagęszczenia gruntu, badania w skomplikowanych warunkach gruntowych czy także badanie nośności gruntu? Potrzebujecie bądź też chcecie uskutecznić takie badanie, aby upewnić się, że na wskazanym terenie może powstać planowana przez Was inwestycja handlowa czy też modernizacja już istniejącego obiektu? Nie ma przesłania, czy jesteście Państwo kontrahentami prywatnymi czy reprezentujecie jednostkę gospodarczą, na przykład biuro projektowe - stworzona przez nas propozycja skierowana jest właściwie dla każdego.

Oferujemy dobre badanie gruntu różnorodnymi metodami - zajmujemy się badaniem zagęszczenia oraz nośności gruntu. Poradzimy sobie nawet w bardzo ciężkich warunkach gruntowych.

Do wykonywania badań stosujemy wyspecjalizowany sprzęt, nowoczesne oprzyrządowanie takie jak:

  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU

Stosowana metoda zależy od warunków gruntowych i od pragnień klienta. Jako fachowcy, którzy pracują w branży już od niezmiernie wielu lat jesteśmy w stanie zagwarantować Państwa o wysokiej jakości wyświadczanych przez naszą firmę usług i ich prawidłowości. Posiadamy świadomość, jak zgodne wykonanie badania jest istotne - cel badania geotechnicznego, jest zrozumiały. Określenie warunków gruntowych oraz wodnych ma newralgiczne znaczenie - nieprawidłowe dobranie fundamentów ma okazję albowiem skutkować ich zapadaniem się lub też pękaniem ścian czy zapadaniem się fundamentów, a to efekty nieodwracalne oraz wybitnie niebezpieczne.

Gorąco zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty, jaką przygotowaliśmy dl Państwa i kontaktu jeśli macie jakiekolwiek zapytania lub wątpliwości.