badanie geotechniczne gruntu wielkopolskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jesteście Państwo właśnie na etapie planowania inwestycji komercyjnej i poszukiwania firmy, jaka pomoże Wam w kwestii zrealizowania specjalistycznych badań gruntu? A być może jesteście oczywiście na etapie planowania budowy wymarzonego domu i potrzebujecie ekspertów, którzy sprawdzą, czy na Waszym gruncie ma prawo powstać budynek według wyznaczonego projektu? W takim razie jesteście w dobrym miejscu - stworzona przez nas jednostka specjalizuje się w dopełnianiu badań gruntu różnorodnymi, nowoczesnymi metodami. Zapewniamy, że geotechniczne badanie gruntu w stworzonym przez nas wykonaniu to najwyższa jakość, profesjonalizm i niezwykle dobra cena.

Oferujemy badania geotechniczne zarówno z przeznaczeniem pod inwestycje handlowe jak oraz prywatne, takie jak na przykład budowa mieszkania. Prowadzona przez nas oferta jest wobec tego skierowana do klientów prywatnych jak oraz korporacji czy biur projektowych. Celem badania geotechnicznego, które formułuje warunki wodne i gruntowe jest stwierdzenie, lub na konkretnym obszarze można przeprowadzić zamierzone zmiany lub ewentualnie inwestycję i czy fundamenty zostały przyzwoicie dobrane. W przeciwnym wypadku jest ryzyko pojawienia się nieodwracalnych defektów takich jak pękanie ścian lub także zapadanie się fundamentów. Można tego uniknąć zamawiając specjalistyczną opinię geotechniczną.

Nasza oferta obejmuje:

  • badania zagęszczenia podłoża przez sondę dynamiczną, płytę dynamiczną jak oraz metodą Proctora
  • badania zagęszczenia gruntu sondowaniem statycznym CPT oraz CPTU (w przypadku skomplikowanych warunków)
  • badania nośności podłoża gruntowego sztywną płytą VSS

Zachęcamy do zaznajomienia się z całkowitą ofertą należącej do nas firmy i kontaktu w razie jakichkolwiek pytań oraz niepewności. Nasi eksperci wyczekują na Państwa zgłoszenia.