badanie geotechniczne gruntu wielkopolskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Przewidujecie Państwo inwestycję komercyjną oraz szukacie firmy, która wykona szczególne badanie gruntu? Przewidujecie właśnie budowę własnego pierwszego, wymarzonego, ukochanego mieszkania, macie projekt, jakkolwiek nie macie pewności, lub rzeczywiście ma prawo on powstać na ziemi jaka Was interesuje, w związku z czym potrzebujecie w tej kwestii fachowej pomocy? Toteż właściwie nie mogliście Państwo trafić prawidłowiej, albowiem nasza jednostka zajmuje się wykonywanie specjalistycznych badań gruntowych, zarówno dla klientów firmowych jak oraz prywatnych. Gwarantujemy, że geotechniczne badanie gruntu w stworzonym przez nas wykonaniu to najważniejsza jakość, profesjonalizm i niesłychanie idealna cena.

Proponujemy badania geotechniczne również z przeznaczeniem pod inwestycje komercyjne jak oraz prywatne, takie jak na przykład budowa mieszkania. Prowadzona przez nas oferta jest zatem skierowana do kontrahentów prywatnych jak i firm czy biur projektowych. Celem badania geotechnicznego, jakie określa warunki wodne oraz gruntowe jest stwierdzenie, lub na rzeczowym obszarze można przeprowadzić zamyślone zmiany bądź też inwestycję oraz czy fundamenty zostały dobrze dobrane. W przeciwnym wypadku istnieje ryzyko pojawienia się nieodwracalnych defektów takich jak pękanie ścian lub także zapadanie się fundamentów. Wykonując, a raczej zamawiając wykonanie specjalistycznej opinii geotechnicznej można tego w prosty sposób się ustrzec.

Nasza oferta obejmuje:

  • badania zagęszczenia podłoża przez sondę dynamiczną, płytę dynamiczną jak i metodą Proctora
  • badania zagęszczenia gruntu sondowaniem statycznym CPT i CPTU (w przypadku trudnych warunków)
  • badania nośności podłoża gruntowego sztywną płytą VSS

Zachęcamy do zaznajomienia się z całkowitą propozycją naszej firmy oraz kontaktu w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości. Pracujący w należącej do nas firmie fachowcy oczekują na Państwa odzew.