badanie geotechniczne gruntu wielkopolskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jesteście Państwo oczywiście na etapie planowania inwestycji komercyjnej oraz poszukiwania korporacji, jaka wspomoże Wam w kwestii zrealizowania specjalistycznych badań gruntu? A być może jesteście naturalnie na etapie planowania budowy wymarzonego mieszkania oraz potrzebujecie zawodowców, którzy sprawdzą, czy na Waszym gruncie ma okazję powstać obiekt wedle wyznaczonego projektu? W takim razie jesteście w słusznym miejscu - stworzona przez nas jednostka specjalizuje się w dopełnianiu badań gruntu różnymi, nowoczesnymi metodami. Zapewniamy, że geotechniczne badanie gruntu w stworzonym przez nas wykonaniu to najwyższa jakość, profesjonalizm oraz nadzwyczaj przydatna cena.

Oferujemy badania geotechniczne również z przeznaczeniem pod inwestycje komercyjne jak i prywatne, takie jak na przykład konstrukcja domu. Stworzona przez nas oferta jest zatem skierowana do kontrahentów prywatnych jak i korporacji czy biur projektowych. Celem badania geotechnicznego, które definiuje warunki wodne i gruntowe jest stwierdzenie, lub na rzeczowym terenie wolno przeprowadzić zamierzone zmiany bądź inwestycję oraz czy fundamenty pozostały poprawnie dobrane. W przeciwnym wypadku jest ryzyko pojawienia się nieodwracalnych uszkodzeń takich jak pękanie ścian czy też zapadanie się fundamentów. Wolno tego uniknąć zamawiając specjalistyczną opinię geotechniczną.

Nasza oferta obejmuje:

  • badania zagęszczenia gruntu poprzez sondę dynamiczną, płytę dynamiczną jak i metodą Proctora
  • badania zagęszczenia gruntu sondowaniem statycznym CPT i CPTU (w przypadku trudnych warunków)
  • badania nośności podłoża gruntowego sztywną płytą VSS

Zachęcamy do zaznajomienia się z całkowitą ofertą naszej firmy i kontaktu w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości. Nasi fachowcy oczekują na Państwa zgłoszenia.