badanie geotechniczne gruntu wielkopolskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Przewidujecie Państwo inwestycję handlową i wypatrujecie firmy, jaka wykona specjalistyczne badanie gruntu? A być może jesteście naturalnie na etapie planowania budowy wymarzonego domu oraz potrzebujecie znawców, którzy sprawdzą, czy na Waszym gruncie ma prawo powstać budynek według wskazanego projektu? Zatem faktycznie nie mogliście Państwo trafić odpowiedniej, albowiem stworzona przez nas jednostka absorbuje się wykonywanie specjalistycznych badań gruntowych, zarówno dla klientów firmowych jak i prywatnych. Gwarantujemy, że geotechniczne badanie gruntu w naszym wykonaniu to najwyższa jakość, profesjonalizm oraz niesłychanie przydatna cena.

Proponujemy badania geotechniczne również z przeznaczeniem pod inwestycje handlowe jak oraz prywatne, takie jak na przykład konstrukcja domu. Nasza oferta jest wobec tego skierowana do konsumentów prywatnych jak oraz korporacji czy biur projektowych. Celem badania geotechnicznego, które formułuje warunki wodne oraz gruntowe jest stwierdzenie, lub na konkretnym obszarze można przeprowadzić zamierzone zmiany bądź inwestycję oraz czy fundamenty zostały porządnie dobrane. W przeciwnym wypadku jest niebezpieczeństwo pojawienia się nieodwracalnych uszkodzeń takich jak pękanie ścian czy też zapadanie się fundamentów. Można tego uniknąć zamawiając specjalistyczną opinię geotechniczną.

Nasza propozycja obejmuje:

  • badania zagęszczenia podłoża poprzez sondę dynamiczną, płytę dynamiczną jak oraz metodą Proctora
  • badania zagęszczenia gruntu sondowaniem statycznym CPT i CPTU (w przypadku skomplikowanych warunków)
  • badania nośności podłoża gruntowego sztywną płytą VSS

Zachęcamy do zapoznania się z kompletną ofertą opisującej nas firmy i kontaktu w razie jakichkolwiek pytań i niepewności. Pracujący w należącej do nas jednostce gospodarczej fachowcy wyczekują na Państwa odzew.