badanie geotechniczne gruntu wielkopolskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Przewidujecie Państwo inwestycję komercyjną i szukacie firmy, jaka wykona specjalne badanie gruntu? Planujecie właśnie budowę swojego pierwszego, wymarzonego, ukochanego domu, posiadacie projekt, niemniej jednak nie macie pewności, czy istotnie ma prawo on powstać na ziemi jaka Was interesuje, w związku z czym potrzebujecie w tej kwestii fachowej pomocy? W takim razie jesteście w dobrym miejscu - nasza firma specjalizuje się w dokonywaniu badań gruntu różnorodnymi, nowoczesnymi metodami. Zapewniamy, że geotechniczne badanie gruntu w stworzonym przez nas wykonaniu to najwyższa jakość, profesjonalizm i wybitnie dobra cena.

Oferujemy badania geotechniczne również z przeznaczeniem pod inwestycje komercyjne jak oraz prywatne, takie jak na przykład konstrukcja mieszkania. Nasza propozycja jest wobec tego skierowana do kontrahentów prywatnych jak oraz firm czy biur projektowych. Celem badania geotechnicznego, które określa warunki wodne i gruntowe jest stwierdzenie, lub na konkretnym obszarze można przeprowadzić zamyślone zmiany bądź inwestycję oraz czy fundamenty pozostały odpowiednio dobrane. W przeciwnym wypadku istnieje niebezpieczeństwo pojawienia się nieodwracalnych defektów takich jak pękanie ścian lub także zapadanie się fundamentów. Można tego uniknąć zamawiając specjalistyczną opinię geotechniczną.

Nasza oferta obejmuje:

  • badania zagęszczenia podłoża przez sondę dynamiczną, płytę dynamiczną jak i metodą Proctora
  • badania zagęszczenia gruntu sondowaniem statycznym CPT i CPTU (w wypadku trudnych warunków)
  • badania nośności podłoża gruntowego sztywną płytą VSS

Zachęcamy do zaznajomienia się z pełną propozycją należącej do nas firmy i kontaktu w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości. Nasi zawodowcy czekają na Państwa zgłoszenia.