badanie geotechniczne gruntu pomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Ciekawi Państwa geotechniczne badanie podłoża w zakresie zagęszczenia gruntu, badania w skomplikowanych warunkach gruntowych czy również badanie nośności podłoża? Macie zamiar bądź po prostu musicie przeprowadzić takie badanie żeby mieć stuprocentową pewność, że planowana przez Was inwestycja czy też modernizacja już egzystującego budynku rzeczywiście może pozostać tutaj dokonana? Nie ma znaczenia, czy jesteście Państwo kontrahentami prywatnymi czy reprezentujecie jednostkę, na przykład biuro projektowe - nasza oferta skierowana jest właściwie dla każdego.

Prowadzona przez nas propozycja obejmuje badania wykonywane różnymi metodami, a do badań wykorzystujemy wyspecjalizowane wyposażenia, które dostosowujemy do wymogów. Poradzimy sobie nawet w niezmiernie zawiłych warunkach gruntowych.

Do wykonywania badań stosujemy wyspecjalizowany ekwipunek, współczesne oprzyrządowanie takie jak:

  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU

Metoda, którą wykorzystujemy jest przystosowywana do warunków gruntu bądź wymogów konsumenta - nasi fachowcy najprawidłowiej wiedzą jak wykonać konkretne zadanie. Jako zawodowcy, którzy funkcjonują w branży już od wybitnie wielu lat jesteśmy w stanie zagwarantować Państwa o wysokiej jakości wyświadczanych przez naszą firmę usług i ich prawidłowości. Mamy świadomość, jak prawidłowe wykonanie badania jest ważne - cel badania geotechnicznego, jest jasny. Określenie warunków gruntowych oraz wodnych ma nadrzędne znaczenie - nieprawidłowe dopasowanie fundamentów ma prawo bowiem owocować ich zapadaniem się lub pękaniem ścian czy zapadaniem się podłoży, a to skutki nieodwracalne i wybitnie niebezpieczne.

Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty, jaką przygotowaliśmy dl Państwa oraz kontaktu jeśli macie jakiekolwiek zapytania bądź niepewności.