badanie geotechniczne gruntu pomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Interesuje Państwa geotechniczne badanie gruntu w aspekcie zagęszczenia gruntu, badania w skomplikowanych warunkach gruntowych czy również badanie nośności gruntu? Macie zamiar lub po prostu musicie uskutecznić takie badanie by mieć stuprocentową pewność, że organizowana przez Was inwestycja albo modernizacja już istniejącego budynku faktycznie ma prawo zostać tutaj dokonana? Dla nas nie ma żadnego znaczenia, czy jesteście Państwo postaciami, jakie posiadają jednostkę czy jednakże klasyfikujecie się jako klienci prywatni - nasze usługi są przeznaczone dla każdego, kto chce z nich skorzystać.

Nasza oferta obejmuje badania wykonywane rozmaitymi metodami, a do badań użytkujemy sprofilowane sprzęty, które dopasowujemy do pragnień. Nie ma dla nas zadań nie do wykonania - jesteśmy w stanie przeprowadzić badania nawet w wybitnie ciężkich warunkach gruntowych.

By zrealizować badania gruntowe, posiłkujemy się posiadanymi przez nas współczesnymi sprzętami, takimi jak:

  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU

Wykorzystywana metoda zależy od warunków gruntowych oraz od pragnień kontrahenta. Jako specjaliści, którzy funkcjonują w branży już od niezmiernie wielu lat możemy zapewnić Państwa o wysokiej jakości wyświadczanych przez naszą firmę usług i ich prawidłowości. Mamy świadomość, jak prawidłowe wykonanie badania jest istotne - cel badania geotechnicznego, jest zrozumiały. Wyznaczenie wymogów gruntowych i wodnych ma kluczowe znaczenie - nieprawidłowe dopasowanie fundamentów ma prawo albowiem owocować ich zapadaniem się lub też pękaniem ścian czy zapadaniem się fundamentów, a to skutki nieodwracalne i niesłychanie niebezpieczne.

Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty, jaką przygotowaliśmy dl Państwa i kontaktu jeżeli macie jakiekolwiek zapytania lub też niepewności.