badanie geotechniczne gruntu pomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Ciekawi Państwa geotechniczne badanie gruntu w zakresie zagęszczenia gruntu, badania w trudnych warunkach gruntowych lub także badanie nośności podłoża? Macie zamiar lub po prostu musicie przeprowadzić takie badanie aby mieć stuprocentową pewność, że organizowana przez Was inwestycja lub modernizacja już istniejącego obiektu rzeczywiście ma okazję zostać tutaj dokonana? Nie ma znaczenia, czy jesteście Państwo konsumentami prywatnymi czy reprezentujecie firmę, na przykład biuro projektowe - stworzona przez nas propozycja skierowana jest odpowiednio dla każdego.

Stworzona przez nas propozycja mieści badania wykonywane różnymi metodami, a do badań użytkujemy sprofilowane sprzęty, które przystosowujemy do wymogów. Nie ma dla nas zadań nie do wykonania - jesteśmy w stanie przeprowadzić badania nawet w niesłychanie ciężkich warunkach gruntowych.

Żeby zrealizować badania gruntowe, posiłkujemy się posiadanymi przez nas nowoczesnymi sprzętami, takimi jak:

  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU

Metoda, jaką używamy jest dopasowywana do warunków gruntu czy też wymogów klienta - nasi specjaliści najprawidłowiej wiedzą jak wykonać konkretne zadanie. Jako zawodowcy, jacy pracują w branży już od bardzo wielu lat jesteśmy w stanie zagwarantować Państwa o wysokiej jakości naszych usług i ich prawidłowości. Posiadamy świadomość, jak zgodne wykonanie badania jest istotne - cel badania geotechnicznego, jest oczywisty. Wyznaczenie wymogów gruntowych i wodnych ma główne znaczenie - nieprawidłowe dobranie podłoży może bo owocować ich zapadaniem się bądź też pękaniem ścian czy zapadaniem się fundamentów, a to efekty nieodwracalne i niesłychanie niebezpieczne.

Zachęcamy wobec tego do skorzystania z naszych usług, zapoznania się z nimi oraz kontaktu w razie jakichkolwiek pytań lub niepewności.