badanie geotechniczne gruntu pomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Ciekawi Państwa geotechniczne badanie gruntu w aspekcie zagęszczenia gruntu, badania w trudnych warunkach gruntowych lub również badanie nośności gruntu? Macie zamiar albo najzwyczajniej w świecie musicie przeprowadzić takie badanie aby posiadać stuprocentową pewność, że organizowana przez Was inwestycja bądź modernizacja już egzystującego obiektu faktycznie ma prawo zostać tu dokonana? Dla nas nie ma żadnego znaczenia, czy jesteście Państwo osobami, które posiadają firmę czy jednak klasyfikujecie się jako klienci prywatni - nasze usługi są ofiarowane dla każdego, kto chce z nich skorzystać.

Oferujemy właściwe badanie gruntu różnorodnymi metodami - absorbujemy się badaniem zagęszczenia oraz nośności gruntu. Nie ma dla nas zadań nie do wykonania - jesteśmy w stanie uskutecznić badania nawet w nadzwyczaj zawiłych warunkach gruntowych.

Do wykonywania badań stosujemy wyspecjalizowany ekwipunek, współczesne oprzyrządowanie takie jak:

  • sztywna płyta VSS
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sonda dynamiczna
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU

Wykorzystywana metoda zależy od warunków gruntowych oraz od wymogów konsumenta. Jako zawodowcy, jacy funkcjonują w branży już od wybitnie wielu lat możemy zapewnić Państwa o wysokiej jakości wyświadczanych przez naszą firmę usług oraz ich prawidłowości. Mamy świadomość, jak zgodne wykonanie badania jest ważne - cel badania geotechnicznego, jest jasny. Wyznaczenie wymogów gruntowych i wodnych ma newralgiczne znaczenie - nieprawidłowe dopasowanie fundamentów ma okazję bowiem skutkować ich zapadaniem się lub ewentualnie pękaniem ścian czy zapadaniem się podłoży, a to efekty nieodwracalne i niezmiernie niebezpieczne.

Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych usług, zaznajomienia się z nimi oraz kontaktu w razie jakichkolwiek pytań lub niepewności.