badanie geotechniczne gruntu świętokrzyskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeżeli poszukujecie Państwo firmy, które proponuje specjalistyczne badania gruntu również pod inwestycje komercyjne jak oraz prywatne, jesteście w dobrym miejscu. Prowadzona przez nas jednostka specjalizuje się w badaniu gruntu dzisiejszymi metodami, proponując badania nie wyłącznie pod budowę budynków, niemniej jednak oraz biorąc pod szczególną uwagę ich modernizację. Do współpracy zachęcamy wszystkich - kontrahentów indywidualnych jak i biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, którzy potrzebują kompetentnej i rzetelnej opinii dotyczącej gruntu.

Badania jakie znajdują się w należącej do nas ogromnej ofercie wykonywane są przy wsparciu specjalistycznych urządzeń. Stworzona przez nas propozycja obejmuje między innymi:

  • badania zagęszczenia gruntu przy pomocy sondy dynamicznej 
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w trudnych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT i CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy pomocy sztywnej płyty VSS, aby określić pierwotny oraz wtórny moduł odkształcenia gruntu

Geotechniczne badanie gruntu jest niezbędne, bo określa warunki gruntowo wodne. Jeżeli okaże się, że na przykład podłoża zostały nietrafnie dobrane pod względem gruntu, na jakim planuje się inwestycje, skutki mogą być nie jedynie nieodwracalne, niemniej jednak w głównej mierze niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia murów albo zapadanie się podłoży. By temu zapobiec potrzebne jest zlecenie opinii geotechnicznej gruntu.

Zachęcamy do skorzystania właśnie z opisującej nas oferty - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem.