badanie geotechniczne gruntu świętokrzyskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeśli jesteście Państwo właśnie na etapie poszukiwania firmy, jakie proponuje specjalistyczne badania w zakresie gruntu pod inwestycje komercyjne jak oraz oczywiście prywatne, to nie musicie wypatrywać dalej, albowiem trafiliście najprzyzwoiciej jak tylko było to możliwe. Stworzona przez nas jednostka specjalizuje się w badaniu gruntu dzisiejszymi metodami, proponując badania nie tylko pod konstrukcję budynków, niemniej jednak oraz biorąc pod uwagę ich modernizację. Do kooperacji zachęcamy wszystkich - konsumentów indywidualnych jak oraz biznesowych, firmy i biura projektowe, wszystkich, jacy potrzebują kompetentnej i solidnej opinii traktującej gruntu.

Do realizowanych przez nas badań użytkujemy jedynie wysokiej jakości urządzenia, jakie są urządzeniami specjalistycznymi oraz doświadczonymi. Stworzona przez nas propozycja obejmuje pomiędzy innymi:

  • badania zagęszczenia gruntu przy użyciu sondy dynamicznej 
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w skomplikowanych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy pomocy sztywnej płyty VSS, by określić pierwotny i wtórny moduł deformacji gruntu

Geotechniczne badanie podłoża jest potrzebne, bowiem formułuje warunki gruntowo wodne. Jeżeli okaże się, że na przykład podłoża zostały niedobrze dobrane pod względem gruntu, na jakim planuje się inwestycje, skutki mogą być nie wyłącznie nieodwracalne, lecz przede wszystkim niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia murów bądź zapadanie się podłoży. Aby temu zapobiec potrzebne jest zamówienie opinii geotechnicznej gruntu.

Zachęcamy do skorzystania właśnie z należącej do nas oferty - jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem.