badanie geotechniczne gruntu świętokrzyskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeżeli jesteście Państwo właśnie na etapie poszukiwania firmy, jakie proponuje specjalne badania w zakresie gruntu pod inwestycje komercyjne jak i naturalnie prywatne, to nie musicie poszukiwać dalej, bo trafiliście najporządniej jak jedynie było to dopuszczalne. Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w badaniu gruntu współczesnymi metodami, oferując badania nie wyłącznie pod konstrukcję obiektów, lecz oraz biorąc pod uwagę ich modernizację. Do kooperacji zachęcamy wszystkich - kontrahentów indywidualnych jak i biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, którzy potrzebują kompetentnej oraz solidnej opinii dotyczącej gruntu.

Badania jakie znajdują się w opisującej nas szerokiej ofercie wykonywane są przy pomocy specjalistycznych urządzeń. Prowadzona przez nas propozycja obejmuje między innymi:

  • badania zagęszczenia gruntu przy pomocy sondy dynamicznej 
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w skomplikowanych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT i CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy wsparciu sztywnej płyty VSS, ażeby wyznaczyć pierwotny oraz wtórny moduł odkształcenia gruntu

Geotechniczne badanie podłoża jest wymagane, bowiem określa warunki gruntowo wodne. Jeśli okaże się, że na przykład fundamenty zostały nieodpowiednio dobrane pod względem gruntu, na którym planuje się inwestycje, skutki mogą być nie tylko nieodwracalne, jednakowoż w głównej mierze niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia ścian albo zapadanie się fundamentów. Żeby temu zapobiec konieczne jest zlecenie opinii geotechnicznej gruntu.

Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia dokładnej propozycji, jaką dla Państwa przygotowaliśmy oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości czy też pytań.