badanie geotechniczne gruntu świętokrzyskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeśli poszukujecie Państwo firmy, jakie oferuje specjalistyczne badania gruntu zarówno pod inwestycje komercyjne jak oraz prywatne, jesteście w dobrym miejscu. Prowadzona przez nas firma nie tylko specjalizuje się w usługach jakich poszukujecie, jednakowoż może zaproponować Wam też wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem - proponujemy pomoc nie tylko w zakresie obiektów, które mają dopiero powstać na kupionej ziemi, jednakowoż w głównej mierze dla osób, które potrzebują dokonać modernizacji już istniejących budynków. Do kooperacji zachęcamy wszystkich - kontrahentów indywidualnych jak oraz biznesowych, firmy i biura projektowe, wszystkich, jacy potrzebują fachowej i rzetelnej opinii traktującej gruntu.

Do przeprowadzanych przez nas badań użytkujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęty, które są sprzętami specjalistycznymi i kompetentnymi. Stworzona przez nas oferta obejmuje między innymi:

  • badania zagęszczenia gruntu przy pomocy sondy dynamicznej 
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w trudnych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT i CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy wsparciu sztywnej płyty VSS, by wyznaczyć pierwotny oraz wtórny moduł odkształcenia gruntu

Geotechniczne badanie gruntu jest niezbędne, bo charakteryzuje warunki gruntowo wodne. Jeżeli okaże się, że na przykład fundamenty pozostały niedobrze dobrane pod względem gruntu, na którym planuje się inwestycje, efekty mogą być nie tylko nieodwracalne, ale przede wszystkim niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia ścian czy też zapadanie się podłoży. Aby temu zapobiec konieczne jest zlecenie opinii geotechnicznej gruntu.

Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia dokładnej propozycji, jaką dla Państwa przygotowaliśmy i do kontaktu w razie jakichkolwiek niepewności albo pytań.