badanie geotechniczne gruntu świętokrzyskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeżeli jesteście Państwo właśnie na etapie poszukiwania firmy, które proponuje specjalistyczne badania w zakresie gruntu pod inwestycje komercyjne jak oraz naturalnie prywatne, to nie musicie poszukiwać dalej, albowiem trafiliście najprzyzwoiciej jak tylko było to dopuszczalne. Nasza firma specjalizuje się w badaniu gruntu nowoczesnymi metodami, oferując badania nie tylko pod konstrukcję budynków, jednakowoż i biorąc pod szczególną uwagę ich modernizację. Do kooperacji zachęcamy wszystkich - konsumentów indywidualnych jak i biznesowych, firmy i biura projektowe, wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej i rzetelnej opinii traktującej gruntu.

Do przeprowadzanych przez nas badań wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości urządzenia, jakie są sprzętami specjalistycznymi oraz wprawnymi. Oto przykładowe szczegóły składowe należącej do nas oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy wsparcia sondy dynamicznej 
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w skomplikowanych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT i CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy wsparciu sztywnej płyty VSS, by wyznaczyć pierwotny i wtórny moduł odkształcenia gruntu

Geotechniczne badanie gruntu jest potrzebne, albowiem definiuje warunki gruntowo wodne. Jeżeli okaże się, że na przykład fundamenty pozostały niewłaściwie dobrane pod względem gruntu, na którym planuje się inwestycje, skutki mogą być nie tylko nieodwracalne, niemniej jednak przede wszystkim niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia murów bądź zapadanie się podłoży. By temu zapobiec potrzebne jest zlecenie opinii geotechnicznej gruntu.

Gorąco zapraszamy do sprawdzenia dogłębnej propozycji, jaką dla Państwa przygotowaliśmy oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek niepewności lub pytań.