badanie geotechniczne gruntu świętokrzyskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeśli jesteście Państwo naturalnie na etapie poszukiwania firmy, jakie oferuje specjalne badania w zakresie gruntu pod inwestycje komercyjne jak oraz oczywiście prywatne, to nie musicie wypatrywać dalej, bo trafiliście najprawidłowiej jak jedynie było to możliwe. Nasza firma nie tylko specjalizuje się w usługach jakich wypatrujecie, niemniej jednak może zaoferować Wam też wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem - proponujemy pomoc nie tylko w zakresie budynków, które mają dopiero powstać na kupionej ziemi, ale w głównej mierze dla osób, które potrzebują dokonać modernizacji już istniejących obiektów. Do współpracy zachęcamy wszystkich - kontrahentów indywidualnych jak oraz biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, którzy potrzebują kompetentnej i solidnej opinii dotyczącej gruntu.

Badania które znajdują się w naszej ofercie wykonywane są przy pomocy specjalistycznych sprzętów. Oto przykładowe detale składowe opisującej nas oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy pomocy sondy dynamicznej 
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w skomplikowanych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT i CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy pomocy sztywnej płyty VSS, żeby wyznaczyć pierwotny oraz wtórny moduł odkształcenia gruntu

Geotechniczne badanie podłoża jest niezbędne, bo określa warunki gruntowo wodne. Jeśli okaże się, że na przykład podłoża pozostały niewłaściwie dobrane pod względem gruntu, na jakim planuje się inwestycje, efekty mogą być nie wyłącznie nieodwracalne, ale przede wszystkim niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia ścian bądź zapadanie się podłoży. Aby temu zapobiec potrzebne jest zlecenie opinii geotechnicznej gruntu.

Zachęcamy do skorzystania właśnie z opisującej nas oferty - jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem.