badanie geotechniczne gruntu świętokrzyskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Jeśli jesteście Państwo naturalnie na etapie poszukiwania firmy, które proponuje specjalne badania w zakresie gruntu pod inwestycje komercyjne jak oraz naturalnie prywatne, to nie musicie wypatrywać dalej, albowiem trafiliście najodpowiedniej jak tylko było to dopuszczalne. Nasza firma specjalizuje się w badaniu gruntu dzisiejszymi metodami, proponując badania nie tylko pod budowę obiektów, lecz i biorąc pod uwagę ich modernizację. Do kooperacji zachęcamy wszystkich - kontrahentów indywidualnych jak oraz biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, jacy potrzebują profesjonalnej i solidnej opinii dotyczącej gruntu.

Do przeprowadzanych przez nas badań użytkujemy jedynie wysokiej jakości urządzenia, które są sprzętami specjalistycznymi i profesjonalnymi. Nasza propozycja obejmuje między innymi:

  • badania zagęszczenia gruntu przy pomocy sondy dynamicznej 
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w trudnych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT i CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy pomocy sztywnej płyty VSS, by określić pierwotny oraz wtórny moduł deformacji gruntu

Geotechniczne badanie gruntu jest wymagane, bowiem określa warunki gruntowo wodne. Jeśli okaże się, że na przykład fundamenty zostały nieodpowiednio dobrane pod względem gruntu, na którym planuje się inwestycje, efekty mogą być nie tylko nieodwracalne, jednakowoż w głównej mierze niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia murów bądź zapadanie się podłoży. Żeby temu zapobiec nieodzowne jest zlecenie opinii geotechnicznej gruntu.

Zachęcamy do skorzystania właśnie z naszej oferty - jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem.