badanie geotechniczne gruntu świętokrzyskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Jeśli szukacie Państwo firmy, które proponuje szczególne badania gruntu zarówno pod inwestycje komercyjne jak i prywatne, jesteście w dobrym miejscu. Stworzona przez nas jednostka nie tylko specjalizuje się w usługach jakich szukacie, jakkolwiek może zaproponować Wam też wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem - oferujemy pomoc nie tylko w zakresie budynków, które mają dopiero powstać na kupionej ziemi, jednakowoż przede wszystkim dla osób, które chcą dokonać modernizacji już istniejących budynków. Do kooperacji zachęcamy wszystkich - kontrahentów indywidualnych jak oraz biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, którzy potrzebują kompetentnej i solidnej opinii traktującej gruntu.

Do przeprowadzanych przez nas badań użytkujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęty, jakie są urządzeniami specjalistycznymi i fachowymi. Oto przykładowe szczegóły składowe należącej do nas oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy wsparcia sondy dynamicznej 
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w trudnych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy wsparciu sztywnej płyty VSS, aby wyznaczyć pierwotny i wtórny moduł odkształcenia gruntu

Geotechniczne badanie gruntu jest wymagane, albowiem określa warunki gruntowo wodne. Jeżeli okaże się, że na przykład fundamenty zostały niedobrze dobrane pod względem gruntu, na którym planuje się inwestycje, efekty mogą być nie wyłącznie nieodwracalne, ale w głównej mierze niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia ścian lub zapadanie się fundamentów. Żeby temu zapobiec potrzebne jest zamówienie opinii geotechnicznej gruntu.

Gorąco zapraszamy do sprawdzenia dokładnej oferty, jaką dla Państwa przygotowaliśmy i do kontaktu w razie jakichkolwiek niepewności albo pytań.