badanie geotechniczne gruntu świętokrzyskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Jeżeli jesteście Państwo naturalnie na etapie poszukiwania firmy, które oferuje specjalne badania w zakresie gruntu pod inwestycje komercyjne jak i oczywiście prywatne, to nie musicie wyszukiwać dalej, ponieważ trafiliście najporządniej jak jedynie było to dopuszczalne. Prowadzona przez nas firma nie tylko specjalizuje się w usługach jakich szukacie, ale może zaoferować Wam też wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem - proponujemy pomoc nie tylko w zakresie obiektów, które mają dopiero powstać na kupionej ziemi, jednakowoż przede wszystkim dla osób, które chcą dokonać modernizacji już istniejących obiektów. Do współpracy zachęcamy wszystkich - konsumentów indywidualnych jak oraz biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej i rzetelnej opinii dotyczącej gruntu.

Do przeprowadzanych przez nas badań wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości sprzęty, które są narzędziami specjalistycznymi oraz obeznanymi. Oto przykładowe detale składowe naszej oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy pomocy sondy dynamicznej 
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w skomplikowanych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy pomocy sztywnej płyty VSS, żeby wyznaczyć pierwotny oraz wtórny moduł odkształcenia gruntu

Geotechniczne badanie podłoża jest wymagane, albowiem określa warunki gruntowo wodne. Jeśli okaże się, że na przykład fundamenty zostały niedobrze dobrane pod względem gruntu, na którym planuje się inwestycje, efekty mogą być nie tylko nieodwracalne, jednak w głównej mierze niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia ścian albo zapadanie się fundamentów. Aby temu zapobiec konieczne jest zlecenie opinii geotechnicznej gruntu.

Zachęcamy do skorzystania właśnie z opisującej nas oferty - jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem.