badanie geotechniczne gruntu świętokrzyskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeśli jesteście Państwo naturalnie na etapie poszukiwania firmy, które oferuje specjalne badania w zakresie gruntu pod inwestycje komercyjne jak oraz oczywiście prywatne, to nie musicie poszukiwać dalej, bowiem trafiliście najprawidłowiej jak jedynie było to możliwe. Stworzona przez nas firma specjalizuje się w badaniu gruntu nowoczesnymi metodami, oferując badania nie tylko pod konstrukcję obiektów, ale i biorąc pod szczególną uwagę ich modernizację. Do kooperacji zachęcamy wszystkich - kontrahentów indywidualnych jak oraz biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, jacy potrzebują profesjonalnej i solidnej opinii traktującej gruntu.

Do przeprowadzanych przez nas badań użytkujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęty, które są narzędziami specjalistycznymi oraz kompetentnymi. Oto przykładowe detale składowe opisującej nas oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy wsparcia sondy dynamicznej 
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w trudnych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy wsparciu sztywnej płyty VSS, żeby określić pierwotny oraz wtórny moduł deformacji gruntu

Geotechniczne badanie podłoża jest niebezużyteczne, albowiem formułuje warunki gruntowo wodne. Jeśli okaże się, że na przykład fundamenty zostały niewłaściwie dobrane pod względem gruntu, na jakim planuje się inwestycje, efekty mogą być nie tylko nieodwracalne, ale w głównej mierze niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia ścian lub zapadanie się podłoży. Żeby temu zapobiec nieodzowne jest zamówienie opinii geotechnicznej gruntu.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia dokładnej oferty, jaką dla Państwa przygotowaliśmy i do kontaktu w razie jakichkolwiek niepewności bądź pytań.