badanie geotechniczne gruntu świętokrzyskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Jeśli poszukujecie Państwo firmy, które proponuje specjalistyczne badania gruntu zarówno pod inwestycje komercyjne jak i prywatne, jesteście w odpowiednim miejscu. Stworzona przez nas firma nie tylko specjalizuje się w usługach jakich poszukujecie, jakkolwiek może zaoferować Wam również wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem - proponujemy pomoc nie tylko w zakresie obiektów, które mają dopiero powstać na kupionej ziemi, jednakowoż w głównej mierze dla osób, które pragną dokonać modernizacji już istniejących budynków. Do współpracy zachęcamy wszystkich - konsumentów indywidualnych jak i biznesowych, firmy i biura projektowe, wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej i solidnej opinii traktującej gruntu.

Badania które znajdują się w należącej do nas szerokiej ofercie wykonywane są przy wsparciu specjalistycznych sprzętów. Oto przykładowe szczegóły składowe należącej do nas oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy pomocy sondy dynamicznej 
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w trudnych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT i CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy wsparciu sztywnej płyty VSS, by wyznaczyć pierwotny i wtórny moduł deformacji gruntu

Geotechniczne badanie gruntu jest niezbędne, bo charakteryzuje warunki gruntowo wodne. Jeśli okaże się, że na przykład podłoża zostały nietrafnie dobrane pod względem gruntu, na którym planuje się inwestycje, skutki mogą być nie wyłącznie nieodwracalne, niemniej jednak przede wszystkim niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia murów czy też zapadanie się podłoży. By temu zapobiec potrzebne jest zamówienie opinii geotechnicznej gruntu.

Zachęcamy do skorzystania właśnie z opisującej nas oferty - jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem.