badanie geotechniczne gruntu świętokrzyskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jeżeli jesteście Państwo właśnie na etapie poszukiwania firmy, jakie oferuje specjalistyczne badania w zakresie gruntu pod inwestycje komercyjne jak oraz bezsprzecznie prywatne, to nie musicie wypatrywać dalej, ponieważ trafiliście najlepiej jak jedynie było to dopuszczalne. Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w badaniu gruntu nowoczesnymi metodami, oferując badania nie wyłącznie pod konstrukcję budynków, jednak oraz biorąc pod uwagę ich modernizację. Do współpracy zachęcamy wszystkich - konsumentów indywidualnych jak i biznesowych, firmy oraz biura projektowe, wszystkich, którzy potrzebują kompetentnej i solidnej opinii dotyczącej gruntu.

Badania jakie znajdują się w należącej do nas ogromnej ofercie wykonywane są przy wsparciu specjalistycznych sprzętów. Oto przykładowe szczegóły składowe naszej oferty:

  • badania zagęszczenia gruntu przy wsparcia sondy dynamicznej 
  • badania zagęszczenia gruntu z udziałem płyty dynamicznej
  • badania zagęszczenia gruntu metodą Proctora
  • badania w skomplikowanych warunkach gruntowych dzięki metodzie sondowań statycznych CPT i CPTU
  • badania nośności podłoża gruntowego przy pomocy sztywnej płyty VSS, by określić pierwotny oraz wtórny moduł deformacji gruntu

Geotechniczne badanie podłoża jest wymagane, bowiem definiuje warunki gruntowo wodne. Jeżeli okaże się, że na przykład podłoża pozostały niewłaściwie dobrane pod względem gruntu, na jakim planuje się inwestycje, efekty mogą być nie jedynie nieodwracalne, jednakowoż w głównej mierze niebezpieczne. Może zdarzyć się nawet, że konstrukcja zostanie uszkodzona, że pojawią się pęknięcia ścian czy też zapadanie się podłoży. Żeby temu zapobiec potrzebne jest zamówienie opinii geotechnicznej gruntu.

Zapraszamy do sprawdzenia dokładnej propozycji, jaką dla Państwa przygotowaliśmy i do kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań.