badanie geotechniczne gruntu mazowieckie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Planujecie Państwo inwestycję handlową oraz poszukujecie firmy, która wykona specjalistyczne badanie gruntu? Przewidujecie właśnie budowę swojego pierwszego, wymarzonego, ukochanego domu, posiadacie projekt, ale nie macie pewności, lub rzeczywiście może on powstać na ziemi jaka Was interesuje, w związku z czym potrzebujecie w tej kwestii kompetentnej pomocy? Wobec tego w gruncie rzeczy nie mogliście Państwo trafić odpowiedniej, bowiem stworzona przez nas jednostka zajmuje się wykonywanie specjalistycznych badań gruntowych, zarówno dla konsumentów firmowych jak i prywatnych. Zapewniamy, że geotechniczne badanie gruntu w stworzonym przez nas wykonaniu to najwyższa jakość, fachowość oraz niezwykle idealna cena.

Oferujemy badania geotechniczne zarówno z przeznaczeniem pod inwestycje handlowe jak oraz prywatne, takie jak na przykład budowa mieszkania. Nasza oferta jest wobec tego skierowana do klientów prywatnych jak oraz firm czy biur projektowych. Celem badania geotechnicznego, które definiuje warunki wodne oraz gruntowe jest stwierdzenie, lub na konkretnym obszarze wolno przeprowadzić zamyślone zmiany czy też inwestycję i czy fundamenty pozostały przyzwoicie dobrane. W przeciwnym wypadku jest niebezpieczeństwo pojawienia się nieodwracalnych uszkodzeń takich jak pękanie ścian lub także zapadanie się fundamentów. Wykonując, a raczej zamawiając ukończenie specjalistycznej opinii geotechnicznej wolno tego w prosty sposób się ustrzec.

Nasza propozycja obejmuje:

  • badania zagęszczenia podłoża przez sondę dynamiczną, płytę dynamiczną jak i metodą Proctora
  • badania zagęszczenia gruntu sondowaniem statycznym CPT i CPTU (w wypadku skomplikowanych warunków)
  • badania nośności podłoża gruntowego sztywną płytą VSS

Zachęcamy do zaznajomienia się z całkowitą propozycją należącej do nas firmy oraz kontaktu w razie jakichkolwiek pytań i niepewności. Nasi profesjonaliści oczekują na Państwa zgłoszenia.