badanie geotechniczne gruntu mazowieckie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Przewidujecie Państwo inwestycję handlową oraz poszukujecie firmy, jaka wykona specjalne badanie gruntu? Przewidujecie właśnie budowę swojego pierwszego, wymarzonego, ukochanego mieszkania, posiadacie projekt, jakkolwiek nie macie pewności, czy faktycznie ma prawo on powstać na ziemi jaka Was interesuje, w związku z czym potrzebujecie w tej kwestii fachowej pomocy? Zatem w istocie nie mogliście Państwo trafić lepiej, bo stworzona przez nas firma zajmuje się wykonywanie specjalistycznych badań gruntowych, zarówno dla konsumentów firmowych jak i prywatnych. Gwarantujemy, że geotechniczne badanie gruntu w naszym wykonaniu to najważniejsza jakość, profesjonalizm i nadzwyczaj przydatna cena.

Proponujemy badania geotechniczne również z przeznaczeniem pod inwestycje handlowe jak i prywatne, takie jak na przykład budowa domu. Nasza oferta jest zatem skierowana do klientów prywatnych jak oraz firm czy biur projektowych. Celem badania geotechnicznego, które określa warunki wodne oraz gruntowe jest stwierdzenie, lub na konkretnym obszarze wolno przeprowadzić zamyślone zmiany lub też inwestycję oraz czy fundamenty zostały przyzwoicie dobrane. W przeciwnym wypadku jest ryzyko pojawienia się nieodwracalnych defektów takich jak pękanie ścian czy też zapadanie się fundamentów. Wykonując, a poniekąd zamawiając wykonanie specjalistycznej opinii geotechnicznej wolno tego w prosty sposób się ustrzec.

Nasza oferta obejmuje:

  • badania zagęszczenia podłoża przez sondę dynamiczną, płytę dynamiczną jak i metodą Proctora
  • badania zagęszczenia gruntu sondowaniem statycznym CPT oraz CPTU (w przypadku trudnych warunków)
  • badania nośności podłoża gruntowego sztywną płytą VSS

Serdecznie zapraszamy Państwa do sprawdzenia całkowitej oferty, którą dla Was przygotowaliśmy oraz skorzystania z niej - jeśli macie jakiekolwiek zapytania zachęcamy również do kontaktu. Pracujący w naszej jednostce gospodarczej fachowcy wyczekują na Państwa odzew.